Kontakt:

Članstvo – pristupnica

Udruženju lađara može da pristupi svako lice koje radi u lađarskoj struci, na reci ili moru, i poseduje ovlašćenje o osposobljenosti ili validnu brodarsku knjižicu.
Da bi postali punopravni član potrebno je da popunite pristupnicu i da uplatite članarinu. Popunjavanjem prijave na pristupnici, prihvatanjem Statuta UPLS i uplatom članarine ulazite u našu bazu podataka i postajete punopravni član Udruženja.

Članarina za 2021. godinu iznosi 3000 dinara i možete je uplatiti uplatnicom u pošti lil banci na račun: 265-6250310000283-28

Šifra uplate:    190 – ostala plaćanja (za one koji plaćaju uplatnicom na šalteru pošte ili banke)
290 – ostala plaćanja (za one koji uplaćuju elektronski)

Kao poziv na broj unesite vaš broj telefona.

NAPOMENA: Svi uneti podaci pri popunjavanju pristupnice se tretiraju kao poslovna tajna i neće biti prikazana na uvid niti predata trećim licima.