Članstvo – pristupnica

Udruženju lađara može da pristupi svako lice koje radi u lađarskoj struci, na reci ili moru, i poseduje ovlašćenje o osposobljenosti ili validnu brodarsku knjižicu.
Da bi postali punopravni član potrebno je da popunite pristupnicu i da uplatite članarinu. Popunjavanjem prijave na pristupnici, prihvatanjem Statuta UPLS i uplatom članarine ulazite u našu bazu podataka i postajete punopravni član Udruženja.
Da bi prijava bila potpuna potrebno je da na mejl: upls.pristupnica@ gmail.com pošaljete fotografiju ili sken (u png, jpg ili jpeg formatu) prednje strane ovlaštenja ili Brodarske knjižice ili možete dodati fotografiju direktno na ovoj strani ispod pristupnice.

Dodajte fotografiju ovlaštenja

Otpremi fotografiju

Članarina za 2019.godinu iznosi 3000 dinara i možete je uplatiti uplatnicom u pošti lil banci na račun: 265-6250310000283-28

Kao poziv na broj unesite vaš JMBG.